REKLAMA
REKLAMA

Lek. Bodnar z Przemyśla szkoli innych lekarzy w leczeniu COVID-19!

PODKARPACIE. Lek. Włodzimierz Bodnar, przemyski pulmonolog z Przychodni Lekarskiej Optima rozpoczął szkolenia lekarzy w leczeniu COVID-19. Zachęca też do zgłaszania się kolejnych.

foto: Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl / YouTube

Już w poprzednim tygodniu pierwsi lekarze zostali przeszkoleni z badania i leczenia pacjentów chorych na COVID-19 – czytamy na stronie internetowej przychodni Optima.

Lek. Włodzimierz Bodnar z Przemyśla już wiosną 2020 roku leczył chorych na COVID-19 amantadyną.

Wśród osób, które głośno mówiły o tym, że wyleczyły się dzięki metodzie dr Bodnara jest wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł. – Amantadyna działa na COVID! Jestem przykładem – pisał w swoich mediach społecznościowych Marcin Warchoł.

Teraz lekarz postanowił, że swoją wiedzą będzie dzielił się z innymi lekarzami. Według informacji dostępnych na stronie internetowej Przychodni Lekarskiej Optima, szkolenia są bezpłatne

Jako ośrodek diagnostyczno-badawczy, zapraszamy kolejnych lekarzy, którzy chcieliby odbyć kilkudniowe szkolenie i praktykę z badania i leczenia pacjentów ambulatoryjnych zakażonych SARS-CoV-2 i nie tylko. W skład szkolenia wchodzi m.in. praktyka z osłuchiwania płuc, diagnostyka, stosowanie odpowiedniego schematu leczenia dla pacjentów z COVID-19 oraz z zespołami poCOVIDowymi m.in. amantadyną oraz lekami objawowymi – informuje lek. Włodzimierz Bodnar.

Zapewniamy nocleg i pełne wyżywienie, zupełnie za darmo. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośrednio na adres media@przychodnia-przemysl.pl. A pacjentów zachęcamy do udostępniania, tak by ta wiadomość trafiła do jak najszerszego grona – można przeczytać w komunikacie przemyskiej przychodni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Co dalej z lekiem na koronawirusa? Dr Bodnar z Przemyśla apeluje do Kaczyńskiego

źródło: red., Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu, opracował: Kacper Ciuba

24-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)