REKLAMA
REKLAMA

Niedzielne msze święte. VIDEO NA ŻYWO

SANOK / PODKARPACIE. W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa wielu wiernych nie zdecyduje się na bezpośredni udział w niedzielnej mszy świętej. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Sanoka i okolic, proponujemy oglądanie TRANSMISJI NA ŻYWO z nabożeństw sprawowanych w Parafii Przemienienia Pańskiego w Sanoku / Fara, Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku, Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Zagórzu oraz z Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.

Zarządzenia i rekomendacje w kwestii dyspensy od udziału w niedzielnej mszy świętej wydała Konferencja Episkopatu Polski i Metropolita Przemyski. Obowiązują również ograniczenia zaordynowane przez rząd w ramach stanu epidemii. W trosce o zdrowie, zapewne wielu wiernych zdecyduje się na pozostanie w domu. Nie oznacza to jednak, że musimy całkowicie rezygnować z przeżywania liturgii niedzielnych nabożeństw.

Dla wszystkich wiernych przedstawiamy możliwość oglądania TRANSMISJI NA ŻYWO z niedzielnych mszy świętych realizowanych za pośrednictwem kamer internetowych zainstalowanych w kościołach:

Parafia Przemienienia Pańskiego w Sanoku / Fara

KLIKNIJ TUTAJ LUB W ZDJĘCIE

Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku

Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Sanoku

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sanoku

KLIKNIJ TUTAJ LUB W ZDJĘCIE

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Zagórzu

KLIKNIJ TUTAJ LUB W ZDJĘCIE

Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie

KLIKNIJ TUTAJ LUB W ZDJĘCIE

10-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)