REKLAMA
REKLAMA

Norbert Huber z Humnisk Sportowcem XX w. powiatu brzozowskiego

BRZOZÓW/ PODKARPACIE. Norbert Huber, pochodzący z Humnisk siatkarz ZAKS-y Kędzierzyn Koźle i reprezentacji Polski odebrał nagrodę za tytuł Sportowca XX-lecia, przyznany najbardziej utytułowanym sportowcom z powiatu brzozowskiego z okazji XX-lecia Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Brzozowskiego, organizowanego od 2001 roku.

Norbert Huber to 23-letni środkowy, który w obecnym sezonie reprezentuje barwy ZAKS-Y KĘDZIERZYN KOŹLE, z którą nie przegrał dotychczas ani jednego meczu na plusligowych parkietach zajmując tym samym pierwsze miejsce w tabeli. Huber w tym sezonie również indywidualnie może pochwalić się dorobkiem dwóch statuetek MVP dla najlepszego zawodnika meczu.

Okolicznościowy puchar oraz dyplom, jednemu z czołowych polskich siatkarzy młodego pokolenia, wręczył starosta brzozowski, Zdzisław Szmyd. Uroczystość odbyła się 23 grudnia br. w świątecznej atmosferze, sprzyjającej między innymi wspomnieniom z dzieciństwa, spędzonego przez Norberta w powiecie brzozowskim.

Zmagania ZAKS-Y KĘDZIERZYN KOŹLE ze Stalą Nysa będzie można oglądać już 4 stycznia. 

źródło: Red., Starostwo Powiatowe w Brzozowie


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jerzy Zięba: Eksperyment w Ślepo! Kto poniesie konsekwencje?

tvPolska

27-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)