REKLAMA
REKLAMA

Nowy komendant policji w Lesku. Został nim podinspektor Grzegorz Koczera (ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. Dziś w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku, w gronie najbliższych współpracowników odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji. Został nim dotychczas pełniący obowiązki podinspektor Grzegorz Koczera. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył wczoraj nowemu przełożonemu leskich policjantów młodszy inspektor Stanisław Sekuła – pełniący obowiązki Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie.

Ceremonia wprowadzenia komendanta odbyła się dziś, o godz. 10. Z racji pandemicznych obostrzeń uczestniczyli w niej najbliżsi współpracownicy. Wczoraj podinspektor Grzegorz Koczera odebrał rozkaz o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Lesku z rąk p.o Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie młodszego inspektora Stanisława Sekuły.

Podinspektor Grzegorz Koczera ma 45 lat, służbę w Policji pełni od 19 lat. Dotychczas związany był z sąsiednią jednostką Policji. W Ustrzykach Dolnych pełnił służbę na różnych stanowiskach, m.in. pracował w zespole zwalczającym przestępczość gospodarczą, był specjalistą wydziału prewencji zajmującym się zarządzaniem kryzysowym, a później naczelnikiem wydziału kryminalnego. Do Leska delegowany został w lutym br. ze stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ustrzykach Dolnych, którą to funkcję pełnił ponad 3,5 roku. Posiada wykształcenie administracyjne. Jest żonaty. Ma dwóch synów. Jego pasją jest motoryzacja oraz pszczelarstwo.

źródło: KPP Lesko

21-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)