REKLAMA
REKLAMA

Obciął tasakiem dłoń 21-latkowi!

PODKARPACIE. Prokuratura Rejonowa w Leżajsku nadzoruje śledztwo w sprawie spowodowania w dniu 20 września 2021 roku w Leżajsku, ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 21 letniego mężczyzny, w postaci innego ciężkiego kalectwa poprzez dokonanie odcięcia dłoni lewej ręki przy użyciu narzędzia ostrokrawędzistego, tj. o przestępstwo z art. 156 § pkt 1 k.k.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że do pokrzywdzonego przebywającego na jednej z ulic Leżajska, podjechał mężczyzna poruszający się skuterem, który przy użyciu tasaka dokonał obcięcia dłoni jego lewej ręki. Po zaistniałym zdarzeniu sprawca oddalił się w nieznanym kierunku. Pokrzywdzony nie rozpoznał napastnika, a także nie wskazał jakiegokolwiek powodu ataku na jego osobę.

Następnie z uwagi na charakter doznanych obrażeń ciała pokrzywdzonego przewieziono do Szpitala Specjalistycznego w Krakowie.

Na skutek podjętych czynności procesowych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku w dniu 21 września 2021 roku zatrzymano 43 letniego mieszkańca powiatu leżajskiego, podejrzewanego o dokonanie przedmiotowego czynu. Przy zatrzymanym ujawniono prawdopodobne narzędzie przestępstwa, tj. nóż typu tasak.

W sprawie obecnie wykonywane są intensywne czynności procesowe.

Zdjęcie poglądowe

gov.pl

22-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)