REKLAMA
REKLAMA

Okradli automat do gier. Zabrali blisko 3 tys. zł i zabawkowe kulki! (FOTO)

TARNOBRZEG/ PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do automatu gier losowych. Z kasetki na pieniądze przywłaszczyli blisko 3 tysiące złotych, zabrali też zabawkowe kulki. Obaj usłyszeli już zarzuty. Za popełniony czyn grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W październiku br., tarnobrzescy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do automatu gier losowych, znajdującego się na Placu Bartosza w Tarnobrzegu.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazany rejon, gdzie ujawnili uszkodzony automat, służący do zakupu zabawek za pomocą uprzednio wrzuconych monet. Ustalono, że zostały przywłaszczone zabawki w postaci plastikowych kulek oraz bilon w kwocie około 3 tys. złotych.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny oraz przejrzeli miejski monitoring. Znając rysopis sprawców, funkcjonariusze podjęli czynności mające na celu ustalenie tożsamości mężczyzn i ich zatrzymania.

Trop prowadził do dwóch mieszkańców Tarnobrzega w wieku 18 i 19 lat. Policjanci nie mylili się. Ustalono, że w dniu przestępstwa, obaj mężczyźni pili alkohol w mieszkaniu kolegi. Gdy nad ranem skończył im się alkohol, 18-latek wraz z kolegą wybrali się na zakupy do nocnego sklepu.

Po przyjściu na miejsce okazało się, że sklep jest zamknięty. Wówczas jeden z młodych mężczyzn wpadł w szał i zaczął kopać w automat. Siła uderzeń była tak mocna, że z maszyny wypadły pojemniki z piłeczkami oraz bilonem. Przywłaszczone pieniądze mężczyźni wydali na zakup alkoholu.

W grudniu br., policjanci zatrzymani sprawców tego przestępstwa. Mężczyźni, zostali przesłuchani usłyszeli zarzuty, do których popełnienia się przyznali.

Za popełniony czyn będą teraz odpowiadać przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

źródło: KMP Tarnobrzeg


ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jerzy Zięba: Eksperyment w Ślepo! Kto poniesie konsekwencje?

tvPolska

23-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)