REKLAMA
REKLAMA

Patrycja, Aniela, Tomasz, Hania, Julia – oto nowi Ambasadorzy VIVO! Krosno (ZDJĘCIA)

KROSNO / SANOK / PODKARPACIE. We wrześniu br. VIVO! Krosno zorganizowało kolejną edycję castingu na Stylowych Ambasadorów Centrum. Zgłoszenie udziału w konkursie mógł wysłać każdy, a podstawowym warunkiem było potwierdzenie zamieszkania na terenie powiatu krośnieńskiego lub powiatów sąsiednich.

Nowymi Ambasadorami VIVO! Krosno zostali Patrycja i Anielka Wojnar, Tomasz i Hania Czapor oraz Julia Styrkosz. To oni przeszli przez kolejne etapy castingu, zdobywając przy tym największe uznanie jury konkursowego. Już niebawem będzie ich można zobaczyć w kampaniach reklamowych i wizerunkowych VIVO! Krosno. Każdy z nich jest wyjątkowy. Każdego cechuje niebanalna osobowość i oryginalny styl. Każdy też posiada swoją wyjątkową historię do opowiedzenia.

Patrycja to z jednej strony spełniona i kochająca mama dwóch córek, a z drugiej „wulkan” pozytywnej energii i bezinteresownej miłości. Radością, ciepłem i uśmiechem obdarza wszystkich dookoła, a w szczególności młodzież, którą uwielbia uczyć języka angielskiego. Jej pasją są książki, dobre filmy oraz podróże, w które zabiera swoich najbliższych. Jej 10-letnia córka Anielka to z kolei bardzo pogodna i wrażliwa czwartoklasistka, o wielu pasjach. Największą z nich bez wątpienia są taniec i akrobatyka.

Patrycja i Aniela Wojnar

Patrycja Wojnar

Julia z kolei jest studentką filologii angielskiej oraz pasjonatką mody. Ważną część jej życia wypełnia sport, a aktywność fizyczna jest tym, co sprawia jej radość. Kocha siłownię i długie spacery. Lubi dobry film i interesuje się przemysłem filmowym. Pociąga ją także aktorstwo. Uwielbia przebywać wśród ludzi oraz nawiązywać nowe znajomości i przyjaźnie.

Julia Styrkosz

Tomasz to przysłowiowy „człowiek orkiestra”, a przy tym mąż i ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Uwielbia obcować z przyrodą i pracować z drewnem. Tworzonymi przez siebie pracami obdarowuje najbliższych oraz przyjaciół. Od lat pasjonuje się także zabytkowymi motocyklami. Posiada ich ciekawą kolekcję. Każdą wolną chwilę uwielbia spędzać z rodziną tak przy kominku, jak i na leśnych wędrówkach czy rowerowych wypadach. Razem z córką Hanią angażuje się w akcje charytatywne, niosąc pomoc potrzebującym. 9-letnia Hania to wesoła, odważna i otwarta na nowe wyzwania trzecioklasistka. Oprócz pływania, jazdy na rowerze czy rolkach, do jej ulubionych aktywności należą taniec i… zajęcia mażoretek. Zimą z kolei zamienia rolki na narty lub snowboard.

Tomasz i Hania Czapor

Hania Czapor

Cieszymy się, że nasza akcja co roku spotyka się z zainteresowaniem lokalnej społeczności. Organizując naszą kampanię chcemy pokazać, że nie tylko Krosno, ale cały nasz region jest pełen ciekawych i wyjątkowych osób. Udowodniła to I edycja naszej akcji, podczas której mieliśmy przyjemność pracować ze wspaniałymi, pełnymi pasji Ambasadorami. Jestem przekonana, że podobnie będzie i w II edycji – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Za nowymi Ambasadorami niezwykle intensywny okres: spotkania ze stylistką, sesja plenerowa oraz realizacja materiałów zdjęciowych do kampanii świątecznej. Już niebawem będzie można zobaczyć finalne efekty ich pracy. Więcej o Ambasadorach VIVO! Krosno do przeczytania na www.vivo-krosno.pl.

źródło: materiały nadesłane

03-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)