REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. 66-latka zdewastowała dwa przystanki autobusowe

PODKARPACIE. Kara do 5 lat więzienia grozi 66-letniej mieszkance powiatu przemyskiego, która w lutym br. umyślnie uszkodziła dwa przystanki autobusowe w Medyce. Za zniszczenie mienia odpowie teraz przed sądem.

8 lutego br. policjanci z komisariatu w Medyce przyjęli zawiadomienie o zniszczeniu dwóch przystanków autobusowych. Z zawiadomienia wynikało, że nieznany wówczas sprawca cztery dni wcześniej pomalował oszklone ściany wiat przystankowych czerwoną farbą w sprayu. Straty wyceniono na kwotę blisko 4000 zł.

Medyccy policjanci wszczęli postępowanie. W wyniku prowadzonych czynności ustalili sprawcę zniszczenia mienia. Okazała się, że zniszczeń dopuściła się 66-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego. Zgromadzony w sprawie materiał pozwolił na przedstawienie kobiecie zarzutów uszkodzenia mienia, do których się przyznała.

Za swój czyn 66-latka odpowie przed sądem. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Przemyśl

25-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Co grozi Marawieckiemu i PiSowi oraz PO SLD i PSL2021-03-26 06:14:36
0 0
Co grozi Marawieckiemu i PiSowi za zniszczenie Polski i doprowadzenie do śmierci tysięcy osób przez bezprawne działania i brak dostępu do służby zdrowia pomimo tego że płacimy ZUSy?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)