REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Podczas spaceru zaginęła 6-latka!

PODKARPACIE. Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 6-letniej dziewczynki, który zgubiła się podczas spaceru z mamą. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu rozpoczęli poszukiwania. Ich finał okazał się szczęśliwy. Dziewczynka cała i zdrowa wróciła pod opiekę matki.

W sobotę (25.09. br.), około godziny 13:30, policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu małej dziewczynki, w okolicy ul. Wróblewskiego w Przemyślu. Po przyjeździe na miejsce, funkcjonariusze zastali zdenerwowaną matkę. Oświadczyła, że chwilę wcześniej, podczas spaceru jej 6-letnia córka oddaliła się w nieznanym kierunku. Kobieta próbowała szukać dziewczynki na własną rękę, jednak bezskutecznie.

Do poszukiwań zaangażowano wszystkich policjantów, którzy tego dnia pełnili służbę na terenie Przemyśla. Dzielnicowi przeszukiwał pobliskie ulice, prowadzące do miejsca zamieszkania dziewczynki. W trakcie poszukiwań, na placu zabaw przed blokiem, w którym mieszkała, policjanci zauważyli dziecko, które odpowiadało rysopisowi zaginionej. Jak się okazało 6-latka przyszła pod blok, ponieważ pamiętała gdzie mieszka.

Policjanci zaopiekowali się zapłakaną 6-latką i chwilę później przekazali ją matce. Kobieta podziękowała im za szybkie działanie i zaangażowanie.

zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

źródło: KMP Przemyśl

27-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)