REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Policyjne poszukiwania 2,5-letniego chłopca. Dziecko spało za szafą

PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu odnaleźli poszukiwanego 2,5-letniego chłopczyka. Z relacji matki wynikało, że dziecko oddaliło się z miejsca zamieszkania i nie mogła go odnaleźć. Na szczęście w tym przypadku wszystko zakończyło się dobrze. Śpiącego malca, całego i zdrowego odnalazł policjant, w pokoju za szafą.

W poniedziałek przed godz. 16, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu otrzymał zgłoszenie o zaginięciu dziecka w Widnej Górze. Z relacji kobiety wynikało, że jej 2,5-letni syn niepostrzeżenie oddalił się z miejsca zamieszkania i nie może go odnaleźć. Kiedy przerażona matka nie odnalazła chłopca, zawiadomiła Policję. Kobieta nie była w stanie określić, czy dziecko wyszło z domu, oraz w jakim kierunku się udało.

W związku z tym zdarzeniem, na miejsce zostali niezwłocznie skierowani policjanci będący w służbie, a Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu ogłosił alarm dla całej jednostki. Poszukiwania dziecka były bardzo dynamiczne, trwały około godziny. W działaniach uczestniczyło 40 policjantów, 17 strażaków oraz rodzina. Poszukiwania prowadzone były w miejscu zamieszkania dziecka i w przyległym terenie.

Na szczęście w tym przypadku wszystko zakończyło się dobrze. Chłopca odnalazł policjant wydziału patrolowo-interwencyjnego po odsunięciu mebli w jednym z pokoi. Dziecko spało w szczelinie pomiędzy szafą, a ścianą. Malec nie potrzebował pomocy medycznej i został przekazany pod opiekę mamy.

źródło: KPP Jarosław

zdjęcie poglądowe

16-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Sanok miastem bezprawia2021-06-16 12:37:32
0 0
17 grudnia 2020r. do Rady Powiatu została skierowana następująca petycja opatrzona wyczerpującym uzasadnieniem: PETYCJA w związku z nieprawidłowościami w pracy Referatu Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Sanockiego, naruszającymi interesy publiczne i prywatne interesy mieszkańców Sanoka Działając w imieniu własnym, na zasadzie art. 2 ust. 1 Ustawy o petycjach i art. 16 Ustawy o samorządzie powiatowym postuluję o przeprowadzenie rzetelnej kontroli prawidłowości pracy Referatu Gospodarki Nieruchomościami pod kątem przestrzegania przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego i Ustawy o gospodarce nieruchomościami, a w szczególności: • Art. 7, 7a, 8, 9 i 10 KPA • Art. 126 Ustawy o gospodarce nieruchomościami Do dnia dzisiejszego petycja nie została umieszczona na stronie Starostwa, ani rozpatrzona. Zgodnie z Art.8.1 Ustawy o petycjach na stronie internetowej podmiotu rozpatrującego petycję lub urzędu go obsługującego niezwłocznie zamieszcza się informację zawierającą skan petycji. A zgodnie z Art.10.1 petycja powinna być rozpatrzona bez zbędnej zwłoki, jednak nie później niż w terminie 3 miesięcy od dnia jej złożenia. Czy od rozpatrzenia petycji powstrzymują Wysoką Radę personalne układy? Do czasu rozpatrzenia petycji przez Radę będziemy przypominać o niej w sanockich mediach.
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)