REKLAMA
REKLAMA

POLAŃCZYK. Pijany motocyklista. Jechał „wężykiem”

SOLINA / POLAŃCZYK / PODKARPACIE. W sobotę wieczorem, dzięki reakcji policjanta po służbie, pijany kierowca szybko zakończył swoją podróż. Gdy funkcjonariusz zauważył motocykl jadący „wężykiem”, natychmiast powiadomił służby. Okazało się, że motocyklista miał w organizmie blisko promil.

Do zdarzenia doszło w sobotę ok godz. 22, pomiędzy miejscowościami Solina i Polańczyk. Policjant, będący po służbie, zauważył na tym odcinku drogi motocykl, którego kierowca wykonywał niepokojące manewry. Styl jazdy motocyklisty wskazywał, że może on znajdować się pod działaniem alkoholu. Funkcjonariusz natychmiast skontaktował się z dyżurnym leskiej komendy, poinformował o sytuacji i jechał za motocyklistą. Na miejscu szybko pojawili się policjanci, którzy zatrzymali motocyklistę do kontroli i sprawdzili stan trzeźwości. Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkańca powiatu leskiego blisko promil alkoholu.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

zdjęcie poglądowe

12-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)