REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie w Sanoku. Poważne obrażenia kobiety (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na ul. Królowej Bony w Sanoku. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, doszło do potrącenia kobiety przez samochód osobowy. Piesza z poważnymi obrażeniami śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala. Kierujący hondą był trzeźwy.

Dzisiaj około godz. 10, na ulicy Królowej Bony w Sanoku doszło do potrącenia pieszej przez samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie na oznakowanym przejściu dla pieszych. 41-latka z poważnymi obrażeniami została śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego przetransportowana do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego hondą. Badanie wykazało, że 81-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policjanci. Zebrany materiał dowodowy będzie niezbędny do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyn wypadku w toku prowadzonego postępowania.

O sprawie na bieżąco informowaliśmy – tutaj.

KPP Sanok


 

28-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)