REKLAMA
REKLAMA

Potrzebna niewielka kwota, aby spełnić „małą fantazje”. Pomóżmy Monice!

DOMARADZ / PODKARPACIE. 16-letnia obecnie Monika zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jej największą fantazją jest tablet z uchwytem i programem do śpiewania.

Monika urodziła się zdrowa. Jednak kiedy miała 2 latka, doszło do wylewu krwi do mózgu, w konsekwencji którego cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczyna jeździ na wózku inwalidzkim, jej rozwój psychoruchowy jest opóźniony. Podopieczna Fundacji Dziecięca Fantazja uczy się w szkole specjalnej, jest bardzo komunikatywna i wesoła. Monika wychowuje się w rodzinie zastępczej.

Największą pasją dziewczyny jest śpiewanie i muzyka. Jej marzeniem jest tablet z uchwytem, dzięki któremu mogłaby oglądać teledyski swojego ulubionego wokalisty – Dawida Kwiatkowskiego. Idealnym prezentem dla nastolatki byłby także program do śpiewania.

Fundacja Dziecięca Fantazja jest Organizacją Pożytku Publicznego, której celem jest wnoszenie radości w życie dzieci nieuleczalnie chorych i zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. „Naszymi podopiecznymi są dzieci walczące z chorobami nowotworowymi, wadami wrodzonymi, schorzeniami genetycznymi i przewlekłymi. Od 2003 roku, z pomocą firm, instytucji i osób prywatnych udało nam się spełnić ponad 7000 wyjątkowych marzeń”  – czytamy na stronie fundacji.

LINK DO ZBIÓRKI – kliknij

źródło: Fundacja Dziecięca Fantazja / red.

06-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)