REKLAMA
REKLAMA

Potrzebna pomoc w odbudowie domu strażaka OSP Wojtkowa! (ZDJĘCIA)

Strażak z OSP Wojtkowa, który w wyniku pożaru stracił dorobek życia, potrzebuje naszej pomocy w odbudowie domu. Wiele razy gasił pożary, narażając własne życie, niósł pomoc innym. Teraz sam potrzebuje pomocy!

W sobotę 18 grudnia przed godziną 7:00 w miejscowości Wojtkowa w powiecie bieszczadzkim doszło do pożaru zamieszkałego budynku. Dom należał do strażaka miejscowej jednostki OSP Janusza Kozy. Ogień rozprzestrzenił się bardzo szybko. Płomienie objęły całą konstrukcję. Dom i to, co się w nim znajdowało, doszczętnie spłonęło. Rzeczy zniszczone ogniem i wodą nadają się tylko do wyrzucenia. Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojtkowej oraz sąsiedzi włączyli się w pomoc w uzbieraniu środków potrzebnych na odbudowę domu.

Pilnie potrzebujemy wsparcia, aby stworzyć na nowo ukochane miejsce Janusza – pisze w poście ze zbiórką jeden z sąsiadów Janusza Kozy, strażaka, który stracił dobytek całego życia tuż przed świętami.

Prosimy o pomoc również poprzez udostępnienie. Zbiórka została już uruchomiona, a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę domu strażaka OSP Wojtkowa, który na co dzień pomagał innym, a teraz sam potrzebuje naszej pomocy.

LINK DO ZBIÓRKI:

https://www.szczytny-cel.pl/z/osp-wojtkowa?fbclid=IwAR0vaWFWggIalj_ZbSofvZyyJ-1tewVxXrOo4wGZf8fI9ndoKmpExh2Y-1w

źródło: Archiwum Red., szczytny-cel.pl, OSP Malinówka- fb

O ZDARZENIU PISALIŚMY TUTAJ: BIESZCZADY. Pożar. Dom strażaka spłonął doszczętnie! (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

22-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)