REKLAMA
REKLAMA

POWIAT BIESZCZADZKI: Rekordzista jechał 130 km/h w obszarze zabudowanym!

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali pięciu kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Niechlubnym rekordzistą okazał się kierowca seata, który pędził z prędkością 130 km/h. Wszyscy kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące.

Tylko wczoraj, aż 5 kierowców straciło uprawnienia do kierowania pojazdami, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Rekordzistą okazał się kierowca seata, którego policyjny radar namierzył w Wojtkowej. Kierujący pędził z prędkością 130 km/ h, w miejscu gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. W tej samej miejscowości jeszcze trzech innych kierowców straciło prawo jazdy za nadmierną prędkość. Kolejnego policjanci zatrzymali do kontroli dorogowej w Czarnej. Kierujący bmw pędził z prędkością 125 km/h.

Wszyscy stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Za popełnione wykroczenia na drodze zostali ukarani mandatami, a na ich konto trafiło po 10 punktów karnych.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz „zdjęcie nogi z gazu”. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Zdjęcie poglądowe / pixabay.com

KPP Ustrzyki Dolne

04-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)