REKLAMA
REKLAMA

POWIAT SANOCKI. Dwa niebezpieczne zdarzenia. Interweniowała straż (ZDJĘCIA)

POWIAT SANOCKI. Wczorajszy dzień nie należał do najspokojniejszych dla strażaków OSP KSRG Rzepedź. Zostali zadysponowani do dwóch niebezpiecznych zdarzeń. Pierwsze z nich miało miejsce w godzinach porannych, drugie zaś wieczornych.

O godzinie 10:45 zostaliśmy zadysponowani do rzekomego wybuchu butli z gazem w miejscowości Turzańsķ relacjonują strażacy OSP KSRG Rzepedź.

Ze zgłoszenia wynikało, że jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pomocy osobie, która takowej wymagała. Jak się później okazało, do zdarzenia doszło dzień wcześniej, wybuchł piecyk gazowy. Działania na miejscu zdarzenia trwały około godziny.

W godzinach wieczornych około godziny 19:12 jednostka OSP otrzymała kolejne zgłoszenie.

Po dojeździe na miejsce potwierdziliśmy informację, że doszło do pożaru opału, w zasobniku paliwa w bliskim sąsiedztwie warsztatu stolarskiego, na którego terenie znajdowały się między innymi składowane wyroby z drewna –  relacjonują strażacy na portalu społecznościowych.

Piec znajdował się na zewnątrz, ogień udało się szybko ugasić i nie przeszedł na pozostałą część budynku. Działania na miejscu zdarzenia zakończyły się około godziny 21.

źródło: OSP KSRG Rzepedź- fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

31-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)