REKLAMA
REKLAMA

PRUSIEK. Osobówka wbiła się w drzewo. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

PRUSIEK / PODKARPACIE. Policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w niedzielę po południu w Prusieku. Samochód osobowy zjechał z jezdni i wbił się w drzewo. Jedna osoba została poszkodowana.

Kolejny wyjazd do wypadku. W niedzielę o godz. 17:26 dwa nasze zastępy udały się do wypadku drogowego do którego doszło w miejscowości Prusiek. W wyniku uderzenia pojazdu w drzewo jedna osoba została poszkodowana – opisują interwencję strażacy z OSP KSRG Niebieszczany.

Czynności wyjaśniające w sprawie tego zdarzenia prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sanoku.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Opel podczas wymijania z innym pojazdem, który prawdopodobnie jechał środkiem jezdni, w celu uniknięcia zderzenia zjechała na pobocze, a następnie straciła panowanie nad pojazdem, uderzyła w drzewo i ogrodzenie prywatnej posesji. Badanie wykazało, że kobieta była trzeźwa. W wyniku zdarzenia doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Kierujący drugim pojazdem nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia – przekazuje nam kom. Monika Hędrzak, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

źródło: Red., OSP KSRG Niebieszczany – Fb

foto: OSP KSRG Niebieszczany – Fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

06-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)