REKLAMA
REKLAMA

REGION: Poszukiwany listem gończym ukrył się… w szafie

Sąd wydał list gończy za 30-letnim mieszkańcem tego miasta, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci z komendy miejskiej w Przemyślu, zajmujący się poszukiwaniem osób, zatrzymali mężczyznę. Przebywał w mieszkaniu sąsiadki, a przed policjantami ukrył się w szafie. 30-latek trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok.

Zdjęcie kolorowe przedstawia dłonie na których są założone kajdanki (środek przymusu bezpośredniego), w tle widoczny prawy bok radiowozu oznakowanego . Na środku pojazdu widoczny napis na niebieskim tle "POLICJA" w kolorze białym
foto KMP-Przemyśl

Na podstawie listu gończego wystawionego przez Sąd Rejonowy w Przemyślu, policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy, od kilku dni poszukiwali 30-letniego przemyślanina. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od maja 2021 roku. Wcześniej został skazany za znęcanie się nad osobą najbliższą.

Policyjne ustalenia w tej sprawie doprowadziły funkcjonariuszy do miejsca, w którym przebywał poszukiwany. Ukrywał się w mieszkaniu sąsiadki… w szafie ubraniowej. Nie spodziewał się, że funkcjonariusze tam go znajdą.

30-latek został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie zgodnie z wyrokiem sądu spędzi najbliższe 12 miesięcy.

KMP Przemyśl

21-09-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)