REKLAMA
REKLAMA

Sanoccy policjanci rozpoczęli szczepienia przeciw COVID-19. Przykład dał komendant

SANOK / PODKARPACIE. Rozpoczęło się szczepienie służb mundurowych, policjantów, strażaków, celników i strażników granicznych. To ważny czas, bowiem dzięki szczepieniom funkcjonariusze zyskają ochronę przed zachorowaniem, a tym samym będą mogli na co dzień pomagać innym. Dzisiaj wraz z innymi funkcjonariuszami dawkę szczepionki przyjął podinsp. Krzysztof Łopuszański Komendant Powiatowy Policji w Sanoku.

Ruszyła ogólnopolska akcja szczepienia funkcjonariuszy służb mundurowych: Policji, państwowej i ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Celno-Skarbowej, Inspekcji Transportu Drogowego, Straży Ochrony Kolei i strażników miejskich.

Dzisiaj szczepienia rozpoczęli sanoccy policjanci. Szczepieniu przeciw Sars-CoV-2 poddał się Komendant Powiatowy Policji w Sanoku podinsp. Krzysztof Łopuszański, inaugurując akcję i dając tym samym przykład innym funkcjonariuszom. Za jego przykładem, szczepionkę przyjęli kolejni policjanci. To funkcjonariusze pełniący funkcje w różnych pionach i stanowiskach, w szczególności z tzw. „pierwszej linii”. W przyszłym tygodniu szczepienia będą kontynuowane.

Zaszczepienie się policjantów, którzy codziennie podejmują interwencje wobec różnych osób i służą na tzw. „pierwszej linii”, da im poczucie zwiększonego bezpieczeństwa. Jest to ważne nie tylko dla samych funkcjonariuszy, ich rodzin i współpracowników, ale też osób, z którymi mają kontakt i wobec których podejmują czynności.

źródło: KPP Sanok

26-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)