REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Atak na ratownika medycznego w karetce. Pijany 34-latek (FOTO)

SANOK / BRZOZÓW / PODKARPACIE. Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe z siedzibą w Sanoku poinformowało o kolejnym już ataku pijanego pacjenta na ratownika medycznego. Znów poszkodowani zostali medycy z Zespołu Ratownictwa Medycznego stacjonującego w Brzozowie. W karetce ratownik został zaatakowany pięściami przez opatrywanego 34-latka. Okazało się, że napastnik był pijany. Trafił do policyjnego aresztu.

O zdarzeniu informuje na Facebooku Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku.

Niestety po raz kolejny doszło do ataku na naszego Ratownika Medycznego. Tym razem nasz ZRM R0176 stacjonujący w Brzozowie został wezwany przez policję do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowani zostali dwaj mężczyźni – 18-latek oraz 34-latek. Podczas udzielania pomocy i zaopatrywaniu ran w karetce, 34-latek zaatakował naszego ratownika medycznego. Obaj panowie byli pod wpływem alkoholu i trafili do policyjnego aresztu. Za znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej Ratownika mężczyzna stanie przed sądem – relacjonuje BPR.

O wcześniejszym ataku na ratownika w powiecie brzozowskim pisaliśmy TUTAJ: Zaatakował ratownika medycznego pogrzebaczem! (ZDJĘCIE)

Kochani pamiętajcie proszę, że przyjeżdżając do Was lub do waszych bliskich nie chcemy walczyć z Wami – walczymy o Wasze zdrowie i życie! – czytamy w dalszej części wpisu.

źródło: Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku / Fb

17-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)