REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Siatkarze wygrywają drugi wyjazdowy mecz! Pełna pula

SANOK / PODKARPACIE. Siatkarze TSV Sanok wygrali z Żaglem Radymno 3:1 w meczu 4. kolejki Podkarpackiej I Ligi Mężczyzn. Zwycięstwo za trzy punkty pozwoliło sanoczanom awansować w tabeli na 5. pozycję. Strata do lidera wynosi tylko 2 punkty.

Siatkarze TSV źle zaczęli to spotkanie przegrywają premierową partię 17:25. Przerwa pomiędzy setami pomogła na tyle, że od początku kolejnej odsłony sanoczanie zaczęli dominować. Poprawiła się skuteczność w ataku, lepiej było również w polu serwisowym. Efektem były trzy kolejne wygrane końcówki setów i zwycięstwo w całym meczu 3:1.

TKS Żagiel Radymno – TSV Sanok 1:3 (-17, 24, 25, 22)

TSV: Grzegorz Krochmal, Piotr Zieliński, Przemek Chudziak, Bartłomiej Wójcik, Grzegorz Gierula, Kacper Kondrat, Kamil Baran oraz Kamil Florek, Mateusz Więch, Piotr Sokołowski. Trener: Piotr Sokołowski.

TSV zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów po 4 rozegranych spotkaniach. Strata do lidera ze Strzyżowa wynosi zaledwie 2 oczka.

W kolejnym spotkaniu, sanoczanie zagrają u siebie z Renga SST Sportur Gmina Łańcut. Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowano na 23 października na godzinę 17:00.

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

17-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)