REKLAMA
REKLAMA

WIKI na tarczy. Trzecie spotkanie bez zwycięstwa

SANOK / PODKARPACIE. Nie udało się piłkarzom KS WIKI Sanok odnieść zwycięstwa w trzecim kolejnym spotkaniu ligowym. Nie udało się również zrehabilitować za słaby występ w Nowotańcu i przegraną 1:7. Tym razem, podopieczni Sylwestra Kowalczyka musieli uznać wyższość Beskidu Posada Górna, przegrywając przed własną publicznością 1:3. Jedyną bramkę dla sanoczan zdobył Dominik Pielech. WIKI zajmuje miejsce w górnej części tabeli, dzięki 6 wygranym odniesionym wcześniej.

KS WIKI Sanok – Beskid Posada Górna 1:3 (0:2)

Bramka dla WIKI: Dominik Pielech – 79′

WIKI: Jucha – Knap, Pielech, Sabat, Burczyk – Osiniak, Milczanowski, Furdak, Kozlov, Rudy – Gnap. Trener: Sylwester Kowalczyk.

Piłkarze KS WIKI Sanok zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli krośnieńskiej klasy okręgowej. Na dorobek 19 punktów po 12 spotkaniach złożyło się 6 zwycięstw i 1 remis. Wygrana Beskidu była sporym zaskoczeniem, ponieważ do tej pory zespół ten nie radził się najlepiej. Dla rywali było to dopiero drugie zwycięstwo w sezonie.

Szansa na rehabilitację już za tydzień. 24 października o godzinie 15:00 WIKI Sanok zagra na wyjeździe z Tempem Nienaszów, czyli obecnie 3. drużyną ligowej klasyfikacji.

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

17-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)