REKLAMA
REKLAMA

SANOK. Ukradł sprzęt komputerowy za 6 tys. złotych

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci zatrzymali 36-latka, który ze sklepu ukradł sprzęt elektroniczny o wartości ponad 6 tys. złotych. Zauważyli to pracownicy placówki handlowej, którzy powiadomili policję. Mężczyzna usłyszał już zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, na terenie Sanoka. Z ustaleń policjantów wynika, że 36-letni mieszkaniec Wałbrzycha, w jednym ze sklepów ukradł sprzęt elektroniczny. Jego łupem padły między innymi: dyski do komputerów, powerbanki, serwery plików, głośnik bezprzewodowy, słuchawki. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 6 tys. złotych. Mężczyzna nie płacąc za towar próbował opuścić teren obiektu. Działanie 36-latka zauważyli pracownicy sklepu, którzy powiadomili stróżów prawa.

Skradziony towar wrócił do sklepu, natomiast 36-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W trakcie przesłuchania mężczyzna usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Za przestępstwo kradzieży grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

29-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)