REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Zderzenie osobówek. Sprawcą 17-latek. Przestraszył się i uciekł (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Znamy szczegóły wczorajszego zderzenia dwóch samochodów osobowych na ul. Traugutta w Sanoku. Do kolizji doszło na skrzyżowaniu z ul. Pod Skałą. Sprawcą okazał się 17-latek bez uprawnień do kierowania. Początkowo nastolatek przestraszył się konsekwencji i uciekł z miejsca zdarzenia. Po chwili wrócił.

Do kolizji doszło w poniedziałek około 19:30 w Sanoku na ul. Traugutta. Na skrzyżowaniu z ul. Pod Skałą zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe.

Kierowca Audi jechał od strony Trepczy w kierunku centrum Sanoka. W pewnym momencie w prowadzony przez niego pojazd uderzył wycofujący z ul. Pod Skałą Fiat – relacjonuje asp. Izabela Rowińska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Jak dowiadujemy się w komendzie, kierowcą Fiata był 17-latek, który nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem. Podróżował z kilkoma pasażerami. Początkowo wszyscy oddalili się z miejsca zdarzenia.

Gdy policjanci wykonywali na miejscu czynności, podszedł do nich 17-latek i oświadczył, że to on kierował Fiatem. Uciekł ponieważ przestraszył się konsekwencji. Na miejscu pojawił się również właściciel pojazdu, który przedstawił funkcjonariuszom stosowne dokumenty – dodaje asp. Izabela Rowińska.

Na szczęście nikt nie ucierpiał.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Przedstawione powyżej informacje to wstępne ustalenia policji.


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

09-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)