REKLAMA
REKLAMA

Starsza kobieta potrącona na przejściu dla pieszych (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Piłsudskiego w Krośnie. Kierująca osobowym oplem potrąciła przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Poszkodowana z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Uczestniczki były trzeźwe.

Do zdarzenia doszło (29.11.) po godz. 17, na ul. Piłsudskiego w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 18-letnia kierująca oplem, jadąc w kierunku centrum, potrąciła kobietę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych.

W wyniku zdarzenia ucierpiała 75-letnia piesza i została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznała, nie zagrażają jej życiu. Uczestniczki były trzeźwe. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Przypominamy, że kierujący pojazdem zbliżając się do przejścia dla pieszych ma obowiązek zachować szczególną ostrożność oraz zmniejszyć prędkość, by nie narazić na niebezpieczeństwo wchodzącego na przejście lub znajdującego się na nim pieszego.

KMP KrosnoZOBACZ RÓWNIEŻ:

Potrącenie na Lipińskiego w Sanoku. Mężczyzna wbiegł na jezdnie (FOTO)ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Polonia w Austrii: Nie śpijcie Polacy! Austria też spała… tvPolska.pl

01-12-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)