REKLAMA
REKLAMA

Sukcesy 8-letniej Spartanki! Liwia z brązowym medalem!

W Gdańsku obyły się Mistrzostwa Polski w Fitness sportowym. Najmłodsza zawodniczka 8 letnia Liwia Posadzka po raz kolejny wywalczyły miejsce na podium, godnie reprezentując klub UKS Spartanie Zahutyń.

Od 3 lat trenuje pod okiem trenera Mirosława Kaźmierczaka, pierwszy sukces odniosła już po siedmiu miesiącach treningów zajmując 3 miejsce podczas debiutów FITNESS FIT-KIDS & FITNESS AEROBIC w 2019. Tego samego roku na Mistrzostwach Polski zajęła 2 miejsce. W pucharowych zmaganiach podczas Mistrzostwach Świata w Fid Kids & Fitness Aerobic w Budapeszcie, połączonych z Pucharem Świata Liwia Posadzka zdobyła brązowy medal w kat. do 6 lat.

Podczas kolejnych zawodów 23-24 listopada 2019 w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Europy Fitness FIT-KIDS &FITNESS AEROBIC ORAZ VI GRAND PRIX ALEKSANDRY KOBIELAK . Zaprezentowane układy były na bardzo wysokim poziomie a o zdobytym miejscu decydowały niekiedy minimalne detale. Spełniła swoje marzenie zajmując 1 miejsce na podium .

Sukcesów nie ma końca w 2020 roku podczas Mistrzostw Polski zajęła 2 miejsce, na Mistrzostwach Europy oraz VII Grand Prix Fitness Aleksandry Kobielak zajęła 3 miejsce.

W tym roku pomimo panującej pandemii i utrudnieniach w treningach podczas III ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w fitness sportowym 14 lutego 2021 zajęła 2 miejsce.

Brązowy medal zdobyła zajmując 3 miejsce podczas Mistrzostw Polski w Fitness Sportowym, które odbyły się w Gdańsku 13 czerwca 2021. Liwia ma zaledwie 8 lat, jest pełna energii i pozytywnego podejścia jak sama mówi „najważniejsza jest dobra zabawa”.

materiały nadesłane

21-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)