REKLAMA
REKLAMA

Tłoczno pod urzędem miasta. Komu wolno, a komu nie wolno tam parkować? (ZDJĘCIA, ANKIETA)

SANOK / PODKARPACIE. Do widoku samochodów zaparkowanych pod urzędem miasta w Sanoku mieszkańcy zdążyli się już przyzwyczaić. Niemal każdego dnia, pozostawianych jest tam kilka lub kilkanaście pojazdów. Komu wolno, a komu nie wolno parkować tam swoje auto? Czy rynek powinien być miejscem, gdzie można pozostawić swój samochód na kilka godzin?

Temat samochodów parkujących pod urzędem miasta w Sanoku wraca co jakiś czas od wielu lat. W ostatnim czasie mieszkańcy znów zasygnalizowali sporą ich zdaniem liczbę pojazdów pozostawionych tuż pod drzwiami do magistratu.

Kto może zaparkować swój pojazd bezpośrednio pod urzędem? Mówi o tym jasno znak umieszczony w pobliżu wejścia do magistratu.

Mowa jest na nim o tym, że zakaz nie dotyczy pojazdów zaopatrzenia w wyznaczonych godzinach, tj. od 5:00 do 9:00,  12:00-14:00 i 17:00-18:00. Znak B-1 nie dotyczy również mieszkańców, właścicieli posesji i lokali, a także służb komunalnych i pozostałych pojazdów wymienionych w rozporządzeniu burmistrza Sanoka nr 13/01/2021.

Komu jeszcze taki przywilej daje wspomniane rozporządzenie? Zapraszamy do lektury: ROZPORZĄDZENIE 13/01/2021 – KLIKNIJ (źródło: BIP UM Sanok).

Zapraszamy do zabrania głosu w naszej ANKIECIE, w której pytamy Was, czy w ogóle, na rynku i na terenach bezpośrednio do niego przylegających, powinna być możliwość parkowania samochodów. Jak uważacie?

zdjęcia wykonano w dniu 30.09.2021

Czy rynek w Sanoku powinien być miejscem, gdzie można zaparkować samochód?


TAK
NIE
Już głosowałeś w tej ankiecie. Zobacz wyniki głosowania.
Pokaż wyniki głosowania.
TAK (75)
NIE (280)
Zagłosuj.
02-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)