REKLAMA
REKLAMA

Uczniowie „Ósemki” ambasadorami Bieszczadzkiego Parku Narodowego! (FOTO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Przy pięknej słonecznej pogodzie, odbyła się wycieczka (8 bm.) uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku do Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Pod przewodnictwem pracowników edukacyjnych BdPN, dzieci wędrowały zielonym szlakiem z Przełęczy Wyżniańskiej na Połoninę Caryńską.

Wcześniej jednak miała miejsce długo oczekiwana ceremonia przekazania certyfikatu “Ambasador BdPN” oraz nagród: pamiątkowych koszulek i parkowych gadżetów. Osiem uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Sanoku, pod opieką pani Marii Trzeciak, wzięło udział w konkursie edukacyjnym dla uczniów szkół podstawowych pt.: „Zostań medialnym ambasadorem Bieszczadzkiego Parku Narodowego – dzikiego królestwa rysia Pędzelka” i zostało jego laureatkami.

 

Wycieczka do Parku i wspólne ognisko z poczęstunkiem było podziękowaniem za zaangażowanie uczniów w konkursie. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i opiekunom grupy i dziękujemy wszystkim za przyjemnie spędzony czas!

Konkurs został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie w ramach projektu pn. „O przyrodzie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w zasięgu Internetu”.

źródło: BdPN
E. Bujalska

10-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)