REKLAMA
REKLAMA
Guardia

Wandale w Czerteżu. Zniszczone dekoracje świąteczne (ZDJĘCIA)

CZERTEŻ / PODKARPACIE. Kilka dni temu po raz kolejny dokonano zniszczeń na stadionie oraz przed kościołem w Czerteżu. Zdewastowano śmietniki na parkingu oraz dekoracje świąteczne.

– Rolnicze dekoracje z siana zostały wyróżnione w konkursie na Tradycyjną Ozdobę Bożonarodzeniową Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, oraz wypromowane m.in przez Gminę Wiejską Sanok. Całość wykonana została jako inicjatywa mieszkańców w celu integracji oraz udowodnienia, że Czerteżanie potrafią się zmobilizować i zjednoczyć dla swojej małej ojczyzny – podkreślają pomysłodawcy.

Nierozpoznani sprawcy, którzy się tam pojawiają są najprawdopodobniej spoza Czerteża. Miejsce to policja około rok temu zakwalifikowała jako niebezpieczne, zwiększyła kontrole.

– Apelujemy o niedopuszczanie do tego typu akcji i reagowanie na podejrzane zgrupowania, które niszczą porządek i pracę mieszkańców – czytamy na portalu społecznościowym Facebook, Wieś Czerteż.

foto: nadesłane / Wieś Czerteż, fb

 

10-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)