REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ. 35-latek postrzelił się z pistoletu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W sobotę wieczorem pogotowie ratunkowe interweniowało w Zagórzu, gdzie 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego postrzelił się w głowę z pistoletu. Został przewieziony do szpitala. Wiele wskazuje na to, że była to próba samobójcza.

Interwencję opisują w mediach społecznościowych medycy z Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego SP ZOZ w Sanoku.

Sytuacje medycyny pola walki zdarzają się także w ratownictwie cywilnym i to w naszym regionie. W dniu 13.03.2021r zespól Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego stacjonujący w Sanoku 01-96 został zadysponowany do pacjenta z urazem głowy. Po przybyciu na miejsce podczas wykonywania medycznych czynności ratunkowych ratownicy medyczni znaleźli broń palną. Jak się okazało obrażenia u pacjenta zostały spowodowane znalezioną bronią, którą zabezpieczyli obecni na miejscu funkcjonariusze policji. Pacjent po zabezpieczeniu został przewieziony do szpitala – relacjonuje BPR na portalu społeczniościowym Facebook.

Wczoraj po godzinie 17 dyżurny sanockiej policji został poinformowany o mężczyźnie, który z urazem głowy został przywieziony do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego prawdopodobnie próbował targnąć się na swoje życie. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia – informuje nas kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

źródło: Red., Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku / Fb

foto: Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku / Fb

14-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)