REKLAMA
REKLAMA

GMINA ZAGÓRZ / ZAHUTYŃ: Zbiórka pieniędzy na sztandar szkoły!

ZAHUTYŃ / PODKARPACIE. W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Zahutyniu zwracam się z serdeczną prośbą o finansowe wsparcie inicjatywy ufundowania szkole sztandaru.

Jesteśmy niewielką wiejską szkołą na Podkarpaciu, w miejscowości Zahutyń. Od początku 2021 roku realizujemy projekt „Nadanie sztandaru szkole”, dzięki któremu nasza szkoła uzyska swoją tożsamość wyróżniającą ją spośród innych szkół.

W 2018 roku na 80 – lecie wybudowanej wysiłkiem mieszkańców szkole zostało nadane imię Władysława Beliny – Prażmowskiego – legionisty Józefa Piłsudskiego, twórcy I brygady kawalerii, na której czele stoczył wiele bitew w wojnie z Ukraińcami i bolszewikami, odznaczonego krzyżem Virtuti Militari i 5-krotnie Krzyżem Walecznych.

PRZEJDŹ DO ZBIÓRKI – kliknij

W tym roku cała społeczność szkolna postanowiła zorganizować zbiórkę brakujących funduszy na sztandar, który stanie się symbolem naszej szkoły, przypomni historię naszej miejscowości oraz kraju, uświetni najważniejsze uroczystości: rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, uroczystości patriotyczne w szkole i poza nią, a także uroczyste apele. Uroczystość nadania sztandaru nastąpi podczas Święta Szkoły – 05.11.2021 r.

Każdy darczyńca, wpłacający nawet kwotę minimalną pozwoli nam zrealizować nasze marzenie i tym samym dorzuci „swoją nitkę” do sztandaru! Wsparcie zrzutki to kilka minut, parę kliknięć, a każdy z Was może pomóc!

Serdecznie dziękujemy!

Aneta Szczepek

materiały nadesłane

12-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

do Sanoczanina2021-03-12 08:51:00
0 0
Póki, co wpłacone, udostępnione a jak będzie trzeba to zaśpiewam a nawet zatańczę https://zrzutka.pl/8ttnce?wplata=5ac443
Odpowiedz
Szanowni Państwo wszystko pięknie i ładnie ale2021-03-12 09:08:56
0 0
ale jakiej jakości są posiłki w szkole i czy są przygotowywane przez kuchnie szkolna czy wożone w obrzydliwych plastikach - jaka jest jakość owych posiłków wszak o zdrowie dzieci powinno nam chyba chodzić najbardziej ?
Odpowiedz
Pytanie do Pani radnej i władz gminy Zagórz2021-03-12 09:14:56
0 0
Czy na terenie Gminy Zagórz do szkół nie powinny z powrotem powrócić kuchnie tak aby dzieci mogły jeść zdrowe i pyszne posiłki przygotowane na miejscu w szkołach i przedszkolach?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)