REKLAMA
REKLAMA

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. We wtorek na ul. Rzecznej w Ustrzykach Dolnych doszło do wypadku, w którym obrażenia odniósł motocyklista. Ustrzyccy policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i zwiększenie koncentracji na drodze.

We wtorek około godz. 18 na ulicy Rzecznej w Ustrzykach Dolnych, doszło do zderzenia pojazdu osobowego marki Audi z kierującym motocyklem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z motocyklistą. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów. Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie. Motocyklista z obrażeniami został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Po raz kolejny apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, zwłaszcza ze zbliżającym się okresem wakacyjnym. Istotna jest koncentracja na sytuacji panującej na drodze, ograniczanie korzystania z rozpraszających uwagę gadżetów typu telefon, radio czy nawigacja.

KPP Ustrzyki Dolne

24-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)