REKLAMA
REKLAMA

40 tys. lajków na profilu Facebook Esanok.pl. Dziękujemy!

SANOK / PODKARPACIE. Profil Esanok.pl na Facebooku przekroczył granicę 40 tys. polubień! Chcieliśmy Państwu podziękować za to, że jesteście z nami i że społeczność towarzysząca serwisowi jest coraz większa.

Profil Esanok.pl na Facebooku przekroczył dziś granicę 40 tys. polubień! To dla nas powód do dumy i kolejne potwierdzenie, że nasza praca jest dla Państwa ważna. Chcielibyśmy serdecznie podziękować, że jesteście z nami!

Jak na co dzień, również teraz zachęcamy do kontaktu z naszą redakcją oraz biurem obsługi klienta. Staramy się zajmować każdym zgłoszeniem dotyczącym interwencji w ważnych dla mieszkańców sprawach. Przesłanie do nas ważnego dla Państwa sygnału, jest teraz jeszcze łatwiejsze za sprawą DZIAŁU ZGŁOSZENIA / INTERWENCJE.

Dziękujemy również stałym Klientom, zadowolonym z reklamowania swoich firm, usług i produktów w naszych serwisach. Do współpracy zapraszamy nowe podmioty.

Przypominamy, że w trzech ostatnich latach portal Esanok.pl notuje rekordowe statystki związane z oglądalnością. 4, 5 lub nawet 6 mln odsłon MIESIĘCZNIE, gwarantuje skuteczność dotarcia do dużej grupy mieszkańców miasta i regionu.

Zachęcamy do odwiedzenia DZIAŁU REKLAMA oraz do kontaktu z biurem obsługi Klienta – 13 46 44 338, biuro@p24.pl.

40 tys. lajków na Fb Esanok.pl – DZIĘKUJEMY!

grafika poglądowa

12-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)