REKLAMA
REKLAMA

Auto uderzyło w betonowy przepust. Służby wyciągnęły z pojazdu zakleszczonego 19-latka (FOTO)

PODKARPACIE. Ropczyccy funkcjonariusze prowadzili czynności na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Nawsie. Audi uderzyło w przydrożny przepust betonowy. Na miejscu zdarzenia służby medyczne pomogły wydostać się z pojazdu 19-letniemu mężczyźnie. Został on przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

 

Dziś, tj 23.02 br., przed godz. 2 w nocy, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Nawsie, pojazd uderzył w betonowy przepust. Policjanci we wskazanym rejonie zauważyli rozbite audi. Funkcjonariusze w rozmowie ze zgłaszającym ustalili, że jadąc przez miejscowość Nawsie, zauważył pojazd, który uszkodzony znajdował się częściowo w przydrożnym rowie.

W samochodzie przebywał mężczyzna, któremu w wydostaniu się z pojazdu pomogły służby medyczne.

Dzisiejszej nocy o godzinie 1.41 dyżurny SK KP dysponuje naszą jednostkę do samochodu, który wypadł z drogi i uderzył w przepust, jedna osoba poszkodowana, zakleszczona. Nasze działania polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – relacjonują strażacy KSRG OSP Wielopole Skrzyńskie na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jak się okazało, 19-letni mieszkaniec gminy Dębica był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Strzyżowie. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, a pojazd trafił na policyjny parking.

Funkcjonariusze, na miejscu zdarzenia, wykonali czynności procesowe, które pozwolą ustalić, kto był kierującym pojazdem i dokładne okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach. 

źródło: KPP Ropczyce, KSRG OSP Wielopole Skrzyńskie/fb


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dramat w więzieniu. Śmierć 39-letniej psycholog po ciosach nożyczkami


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

23-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)