REKLAMA
REKLAMA

Awantura na drodze. 35-latek wybił szybę i pobił kierowcę! Kilka ciosów w głowę

PODKARPACIE. Policjanci przedstawili dwa zarzuty popełnienia przestępstw o charakterze chuligańskim, uszkodzenia mienia oraz uszkodzenia ciała 35-letniemu mężczyźnie, który zaatakował innego kierowcę na drodze. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni w ubiegłą niedzielę przed godziną 19. Jak ustalili funkcjonariusze sytuacja miała miejsce na ulicy Sienkiewicza w Mielcu. Kierujący skodą fabią, zajechał drogę kierującemu volkswagenem. Mężczyzna podbiegł do samochodu, wybił szybę boczną i kilkakrotnie uderzył pokrzywdzonego pięścią w głowę. 31-letni pokrzywdzony zaraz po zdarzeniu został zabrany do mieleckiego szpitala.

Działania policjantów szybko doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego zdarzenia. To 35-letni mieszkaniec Mielca. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzut popełnienia dwóch występków o charakterze chuligańskim, uszkodzenia szyby w pojeździe oraz uszkodzenia ciała pokrzywdzonego.

Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstw i złożył wyjaśnienia. Swoje agresywne zachowanie wobec innego kierowcy tłumaczył nieodpowiednim zachowaniem kierowcy volkswagena na drodze. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Za popełnione przestępstwa 35-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają, że nagrania szczególnie rażącego naruszenia przepisów lub te zawierające elementy agresji drogowej, można przesyłać na skrzynki „STOP AGRESJI DROGOWEJ” znajdujące się na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

źródło: KPP Mielec

foto nagłówek: poglądowe, archiwum KWP Rzeszów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. Dzik pod przedszkolem! Spacer wzdłuż boiska (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

04-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

xxx2022-08-04 10:34:32
0 0
Dał ch....wi w ryj i tyle!! Każdy normalny by się tak zachował!
Odpowiedz
Nerwy puściły2022-08-04 10:41:04
0 0
Brzydko, teraz będzie się włóczył po sądach. Ale ten drugi już nikomu drogi nie zajedzie.!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)