REKLAMA
REKLAMA

KOMAŃCZA. Chuligani zdewastowali niedawno wyremontowany przystanek (ZDJĘCIA)

GMINA KOMAŃCZA / PODKARPACIE. W ostatnich tygodniach na terenie gminy Komańcza doszło do kilku incydentów z udziałem wandali. Wyłamywane są znaki, dewastowane obiekty służące mieszkańcom i gościom. Włodarze gminy właśnie poinformowali kolejnym wybryku chuliganów. Zamalowana sprayem została niedawno wyremontowana wiata przystankowa.

W ostatnich czasie na terenie gminy Komańcza doszło do co najmniej kilku chuligańskich wybryków.

Efektem są zniszczenia mienia gminnego oraz mienia Podkarpackiego Zarządu Dróg. Odnotowaliśmy wyłamywanie oznaczeń drogowych, zamalowywanie farbą znaków, czy nawet ich kradzież – czytamy w komunikacie Gminy Komańcza w mediach społecznościowych.

Wandale czują się bezkarni i jak widać nie zamierzają poprzestać na wcześniej dokonanych zniszczeniach.

Najświeższym przykładem jest oszpecenie murowanej wiaty przystankowej, którą odnowiliśmy oraz pomalowaliśmy, aby służyła mieszkańcom jak i turystom odwiedzającym gminę Komańcza. Apelujemy o poszanowanie naszego wspólnego majątku. Niszcząc i dewastując gminne mienie, przystanki, ławki, słupy uliczne czy – jak w opisanym przypadku – wiaty przystankowe, niszczymy wspólne dobro, na remont którego w podatkach składają się wszyscy mieszkańcy. Środki na ponowny remont zdewastowanego mienia można byłoby przeznaczyć na inne cele. To nie powinno mieć miejsca – zaznaczają włodarze gminy.

źródło: Gmina Komańcza – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Urzędnik i kominiarz przyjdą skontrolować dom! (ANKIETA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

04-08-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)