REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY. Makabryczne znalezisko. Kilkanaście zabitych zwierząt przy drodze (DRASTYCZNE ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Właściciel jednej z posesji zlokalizowanej pomiędzy Brzegami Dolnymi a Krościenkiem, poinformował pracowników Fundacji Bieszczadzkiej Organizacji Ochrony Zwierząt, że nieopodal drogi głównej, ktoś urządził sobie miejsce składowania zabitych zwierząt. Sygnał sprawdzono i niestety potwierdzono.

Do zatrważającego odkrycia doszło we wtorek w godzinach popołudniowych.

Właściciel jednej z posesji zlokalizowanej pomiędzy Brzegami Dolnymi a Krościenkiem, poinformował pracowników Fundacji Bieszczadzkiej Organizacji Ochrony Zwierząt, że nieopodal drogi głównej, ktoś urządził sobie miejsce składowania zabitych zwierząt.

Znalezionych w obrębie jednego miejsca, zostało kilkanaście lisów, borsuk, żbik, pies, wydra, foliowy worek ze szczątkami zwierząt, co najmniej kilka głów koziołków, kilkadziesiąt szkieletów itd. Część z tych zwierząt, leżała tam już dłuższy czas, niektóre z nich mogły trafić całkiem niedawno, niektóre w jednym miejscu jedno na drugim, inne w losowych punktach. Na miejsce wezwano również funkcjonariuszy KPP w Ustrzykach Dolnych i Powiatowego Lekarza Weterynarii, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia i wszczęto dalsze procedury – relacjonują pracownicy Fundacji Bieszczadzkiej Organizacji Ochrony Zwierząt.

W jakich okolicznościach zwierzęta były tam zwożone? Jaka była przyczyna ich śmierci? Kto nie jednorazowo, a wielokrotnie pozwolił sobie na to? Wszystko jest obecnie ustalane – czytamy w komunikacie.

Fundacja apeluje. Jeśli ktoś rozpoznaje psa ze zdjęcia, jest to jego pies, który zaginął, bądź zna właściciela zwierzęcia prosimy o pilny kontakt – 720704886. Jeśli ktoś posiada informacje o sprawcy, bądź istotne informacje umożliwiające jego ustalenie, jeden z naszych sponsorów, który chce pozostać po raz kolejny anonimowy, przewidział wysoką NAGRODĘ FINANSOWĄ.

źródło: Fundacja Bieszczadzka Organizacja Ochrony Zwierząt – Fb

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

BUKOWSKO: Uciekał przed policyjnym patrolem. Był kompletnie pijany (ZDJĘCIE)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

21-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)