REKLAMA
REKLAMA

BUKOWSKO: Uciekał przed policyjnym patrolem. Był kompletnie pijany (ZDJĘCIE)

Policjanci interweniowali wobec kierującego pojazdem marki Renault, który wjechał do rowu. Wcześniej mężczyzna zignorował sygnały nakazujące do zatrzymania pojazdu. Okazało się, że 33-latek był kompletnie pijany. W organizmie miał ponad 3,5 promila alkoholu. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Wczoraj po godz. 16, w miejscowości Bukowsko, policjanci drogówki, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych radiowozu, dali znak do zatrzymania kierującemu pojazdem marki Renault. Mężczyzna zignorował polecenie funkcjonariuszy i kontynuował jazdę. Mundurowi podjęli pościg za kierowcą, który po przejechaniu około 300 metrów skręcił w prawo, stracił panowie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w znak drogowy. Następnie mężczyzna próbował wyjechać z rowu, nie reagował na wezwanie funkcjonariusza do opuszczenia pojazdu. W celu zatrzymania kierowcy, policjant wybił szybę w samochodzie.

Okazało się, że niezatrzymanie się do kontroli drogowej i spowodowanie kolizji, to nie jedyne przewinienia siedzącego za kierownicą 33-latka. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. Mieszkaniec powiatu sanockiego, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli, odpowie przed sądem.

Przypominamy! Niezatrzymanie się do kontroli drogowej to przestępstwo. Za zignorowanie sygnałów nakazujących zatrzymanie pojazdu i kontynuowanie jazdy, kierowcy grozić może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SONDA: Niebezpieczne skrzyżowanie, czy roztrzepani kierowcy i piesi? (VIDEO)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

21-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)