REKLAMA
REKLAMA

BRZOZÓW. Brutalna bójka dwóch nastolatek! Wyzwiska, kastet, tłum gapiów (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW. Brutalna bójka dwóch nastolatek! Wyzwiska, kastet, tłum gapiów (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Szokujące nagrania video krążą w sieci od wczoraj. Widać na nich brutalną bójkę dwóch nastolatek uczęszczających do dwóch brzozowskich szkół. Młode kobiety okładają się bez opamiętania, a jedna z nich używa kastetu! Padają wyzwiska i mnóstwo niecenzuralnych słów. Wszystkiemu przygląda się tłum gapiów. Większość, zamiast zareagować, tylko nagrywa całe zajście, dopingując walczące nastolatki. Sprawą zajmuje się policja.

Do szkolnej ustawki miało dojść 5 października na terenie Brzozowa.

W ustronnym miejscu zebrał się tłum młodych ludzi, jak wiadomo nieoficjalnie z dwóch brzozowskich szkół średnich. Wszystko po to, aby obejrzeć brutalną bójkę dwóch nastolatek.

Po krótkiej wymianie zdań, jedna z nich zaatakowała drugą, a później doszło do regularnej bijatyki. Kilkadziesiąt osób przyglądało się, jak nastolatki biją się po głowie, kopią, szarpią za włosy. Jedna z młodych kobiet do walki użyła kastetu! W tym momencie, osoba z tłumu próbowała ją powstrzymać, a nie przyniosło to efektu. Bójka trwała kilka minut. Filmiki z zajścia krąży w internecie.

Wiadomo, że sprawą zajmie się Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że pomiędzy dwiema nastolatkami, 15 i 17-latką, doszło do szarpaniny. 15-latka doznała lekkich obrażeń ciała. W związku z zajściem, zatrzymane zostały dwie osoby, 17-latka i 17-latek, oboje mieszkańcy powiatu brzozowskiego. Zostały im postawione zarzuty – przekazuje nam asp. Joanna Baranowska, p.o. oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Zatrzymane osoby zostały już zwolnione. Prowadzone postępowanie ma na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności zdarzenia.

W materiale video, który trafił do naszej redakcji zamazaliśmy obraz oraz usunęliśmy dźwięk. Na film nałożono ograniczenie wiekowe i jest on dostępny tylko w YouTube.

screeny z filmu

Do sprawy wrócimy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Przerażające! Katowane i gwałcone dziecko. 2,5-letni chłopczyk w stanie krytycznym

grafika poglądowa


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

07-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)