REKLAMA
REKLAMA

BUKOWSKO. Kiermasz Wielkanocny i Wiosenne Targi Zdrowia

GMINA BUKOWSKO / PODKARPACIE. Już w najbliższą niedzielę 3 kwietnia w Centrum Dziedzictwa Przyrody Karpackiej i Dom Ludowy w Bukowsku odbędzie się Kiermasz Wielkanocny i Wiosenne Targi Zdrowia.

Kiermasz Wielkanocny to doskonała okazja do kupienia wszystkiego, czego potrzebujemy na wielkanocne stoły. Stragany będą uginały się od tradycyjnie wytwarzanych wędlin, pasztetów, serów podpuszczkowych i kozich, pieczywa i wielu innych produktów. Kiermasz będzie również okazją do zaopatrzenia się w ozdoby i palmy wielkanocne, pisanki oraz artystyczne rękodzieło.

Nie zabraknie pysznych wielkanocnych potraw i wypieków, przygotowanych przez KGW i regionalnych producentów.

Podczas Kiermaszu odbędzie się wystawa palm zgłoszonych do konkursu „Palma Wielkanocna” , o godz. 13:30 zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody.

W tym dniu odbędą się również pierwsze Wiosenne Targi Zdrowia- blisko natury. Podczas targów czekają na Państwa bezpłatne badania i pokaz pierwszej pomocy, konsultacje dietetyczne, zdrowa żywność i suplementy, naturalne kosmetyki itp. Na pro zdrowotnych stoiskach targowych będzie można zasięgnąć rady i opinii ekspertów oraz zakupić produkty w preferencyjnych targowych cenach.

Miejsce wydarzenia: Centrum Dziedzictwa Przyrody Karpackiej i Dom Ludowy w Bukowsku.

Pełni wiary w pokój na Ukrainie, niesiemy nieustannie pomoc osobom walczącym i mierzącym się z gehenną wojny na Ukrainie jak i szukającym schronienia w naszym kraju i gminie. Swoją cegiełkę dokładają nasi wystawcy: szkoły, osoby prywatne, instytucje, które przekazały na pomoc dla Ukrainy wyroby rękodzielnicze. To piękne rękodzieło zostanie wystawione na aukcję, a fundusze zebrane do puszki, przekazane na pomoc humanitarną. Zapraszamy gorąco do wzięcia udziału w aukcji i włączenia się w pomoc dla naszych wschodnich sąsiadów z Ukrainy.

źródło: materiały nadesłane

01-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)