REKLAMA
REKLAMA

BUKOWSKO. Uniwersytet Samorządności dla mieszkańców powiatu sanockiego

GMINA BUKOWSKO / PODKARPACIE. Inicjatywy edukacyjne w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności” na terenie gminy Bukowsko, przewidują min. warsztaty rękodzieła artystycznego, które rozpoczynają się już 21 czerwca br. Harmonogram warsztatów podany został na załączonym plakacie.

Warsztaty odbywać się będą w Domu Ludowym w Bukowsku, Bukowsko 71, 38-505 Bukowsko.

Celem projektu jest poszerzenie praktycznej i teoretycznej wiedzy samorządowo-obywatelskiej, ekologicznej i etnograficznej mieszkańców naszego regionu poprzez uczestnictwo w warsztatach, zajęciach praktycznych i konferencji.

W ramach bloku etnograficznego zachęcamy mieszkańców powiatu sanockiego do udziału w bezpłatnych warsztatach rzemiosła artystycznego prowadzonych przez wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach związanych z Uniwersytetem Ludowym Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej. Szczególnym wydarzeniem będą warsztaty z wycinanki artystycznej, które poprowadzi lwowska artystka Daria Alyoshkina – absolwentka Wyżnickiej Wyższej Szkoły Sztuk Stosowanych oraz Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuki.

Realizacja każdego warsztatu przewidziana jest dla grupy 12 osób. Na każdy warsztat rejestracja jest obowiązkowa. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty będą obejmowały jeden dzień warsztatowy – 8 godzin (9:00- 17:00) z przerwą obiadową oraz kawową.

Zapisy i więcej informacji pod numerem tel. 13 46 74 015 wew.37 oraz e-mail: ndabrowka@bukowsko.pl

Projekt realizowanych w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2021-2025, w ramach II etapu koncepcji „Uniwersytet Samorządności” dofinansowany jest ze środków budżetu Województwa Podkarpackiego.

źródło: Gmina Bukowsko, materiały nadesłane

27-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)