REKLAMA
REKLAMA

IWONICZ. Dachowanie samochodu. Mężczyzna uwięziony w pojeździe (ZDJĘCIA)

IWONICZ. Około 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierujący, którego renault dachował w Iwoniczu. 52-latek z poważnymi obrażeniami został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

Wczoraj po godz. 20, służby ratownicze zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego na ul. Długiej w Iwoniczu. Wstępnie ustalono, że 52-letni kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uszkodził ogrodzenie jednej z prywatnych posesji. W wyniku zdarzenia samochód przewrócił się na dach, a znajdujący się w jego wnętrzu mężczyzna, został uwięziony.

Ratownicy, przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu, uwolnili kierowcę z wraku samochodu. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do krośnieńskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało około 2,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mężczyzny, a samochód został odholowany na parking strzeżony. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, a także wysoka grzywna.

źródło: KMP Krosno, OSP Iwonicz


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

ZAGÓRZ. Pożar bloku. Akcja kilkudziesięciu strażaków! (VIDEO, ZDJĘCIA, NOWE INFORMACJE)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

27-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)