REKLAMA
REKLAMA

Cztery rozbite auta w dwóch wypadkach (FOTO)

BRZOZÓW: Cztery rozbite samochody to bilans dwóch piątkowych zdarzeń drogowych, w tym samym miejscu, na drodze wojewódzkiej, w miejscowości Blizne. Najpierw zderzyły się Opel z Toyotą, następnie kierujący audi omijając rozbite pojazdy, doprowadził do zderzenia z drugim Audi. Szczęście, że nikt w tych zdarzeniach nie ucierpiał.

Do obu zdarzeń doszło w ubiegły piątek w Bliznem
Przed godz. 17, kierujący oplem vivaro, 40-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, wykonał nieprawidłowy manewr skrętu w lewo, co doprowadziło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącą w kierunku Brzozowa toyotą. Kierujący toyotą, 21-letni mieszkaniec Brzozowa, przewoził 3 pasażerów.

KPP Brzozów

KPP Brzozów

Dwaj pasażerowie, mieszkańcy powiatu brzozowskiego, zostali przetransportowani karetką pogotowia ratunkowego do szpitala w Brzozowie.
Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

Do drugiego zdarzenia doszło kilkanaście minut później, w tym samym miejscu. Kierujący audi a4, 28-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, omijając opla i toyotę, które się wcześniej zderzyły, doprowadził do czołowego zderzenia się z prawidłowo jadącym audi a6, którym kierował 56-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Uczestnicy obu zdarzeń byli trzeźwi. Na czas usuwania skutków tych zdarzeń, droga wojewódzka nr 886 była zablokowana, a policjanci kierowali na objazdy. 28-latek kierujący audi a4, został ukarany mandatem w związku z niezachowaniem należytej ostrożności na drodze publicznej i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

KPP Brzozów

KPP Brzozów

05-12-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

kabaret2022-12-06 08:19:33
0 0
Ale kabaret... i standardowo, kierowca kAudi, król szos, tak się śpieszył, że nawet w okolicy wypadku nie mógł zwolnić i sprawdzić czy może przejechać... właściciele bmwu na trzech kołach i kAudi - wy na prawdę nie macie specjalnych przywilejów na drodze, a wasze niemieckie karoce to serio żadna rewelacja
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)