REKLAMA
REKLAMA

Dobre występy sanockich „Rekinów” na międzynarodowych mistrzostwach (ZDJĘCIA)

SANOK / LESKO / PODKARPACIE. Wiele niespodzianek odnotowano na III Międzynarodowych Mistrzostwach Leska w Pływaniu. W klasyfikacji drużynowej UKS Rekiny MOSiR Sanok uplasowały się w pierwszej dziesiątce. – Nikt nie spodziewał się takiego wyniku – mówi trener Daniel Starejki.

Portal Esanok.pl jest patronem medialnym klubu UKS Rekiny MOSiR Sanok

Na uwagę zasługuje nasza klubowiczka Łucja Przygórzewska, która z zawodów przywiozła, aż 3 medale (2 złote, 1 brązowy): złoty medal 100 m styl dowolny, złoty medal 50m styl dowolny, brązowy medal 50m styl motylkowy.

Jest to niebywały sukces 9-letniej zawodniczki. Zdeterminowana i pracowita klubowiczka pokazała, że sukcesy można odnosić. Wszystko jednak dzieje się małymi kroczkami – relacjonuje Daniel Starejki, trener w klubie UKS Rekiny MOSiR Sanok.

Na duże wyróżnienie zasługują dziewczyny i chłopcy, którzy uplasowali się w pierwszej dziesiątce:

RÓŻA KAMECZURA 5 miejsce 50m styl grzbietowy
RÓŻA KAMECZURA 9 miejsce 50m styl dowolny
POLA ANDRZEJEWSKA 6 miejsce 50m styl dowolny
POLA ANDRZEJEWSKA 9 miejsce 50m styl grzbietowy
OLIVIA GRYGIEL 8 miejsce 50m motylkiem
YELYZAVAVETA MALYSHEVA 8 miejsce 50m styl klasyczny
YELYZAVETA MALYSHEVA 9 miejsce 50m styl grzbietowy
YELYZAVETA MALYSHEVA 10 miejsce 100m styl dowolny
FRANCISZEK KIELAR 8 miejsce 50m styl grzbietowy
FRANCISZEK KIELAR 8 miejsce 50m styl motylkowy

Na ogromne pochwały i brawa zasłużyli pozostali zawodnicy, którzy pobili własne rekordy życiowe:

ZOFIA DZIADAK
ALEKSANDRA STABRYŁA
NATALIA FUTRYK
HANNA KAMECZURA
IDA RYCZAJ
ALEX GŁÓD
MARCEL WOŹNIAK
LENA SKOCZYPIEC
FILIP CARKOWSKI
ANTONINA NAZARKO
IGA DZIEWIŃSKA
VERONIKA ŚWIDER
TYMOTEUSZ KOBIAŁKA

Świetnie spisała się sztafeta 4x50m stylem dowolnym młodszych dziewcząt, która w składzie: Róża Kameczura, Pola Andrzejewska, Zosia Dziadak i Łucja Przygórzewska.

Wspaniale walczyła do ostatnich metrów o medal. Czwarta pozycja, którą zajęły jest i tak świetnym osiągnięciem debiutujących w tej konkurencji naszych zawodniczek, które już zapowiedziały, że powalczą o medal przy następnej okazji – ocenia Daniel Starejki, jeden z trenerów w UKS Rekiny MOSiR Sanok.

Występ naszych dzieci pokazał jaki ogrom pracy włożyli w treningi. Sukcesy nie przychodzą łatwo. Niemniej jednak ciągła motywacja powoduje, że nasi klubowicze dążą do zrealizowania wytyczonych celów sportowych. Ich radość ze startu napędza nas instruktorów do dalszych działań. Miejmy nadzieję, że każdy start w zawodach przyniesie wymierne korzyści dla klubowiczów. Wszystko przed nami. Budujemy poczucie wartości naszych dzieci, chęć do systematycznej pracy i to co najważniejsze, integrujemy się w klubie jak i poza nim. Jest to ważne, bo przecież okres pandemii odizolował nas od siebie. Dziękujemy Wam wszystkim za trud włożony w treningi i za udział w zawodach: „Może dzisiaj jest ciężko, ale kiedyś będzie to tylko twoja rozgrzewka” – podsumowuje szkoleniowiec.

źródło: materiały nadesłane

foto: Monika Starejki

24-10-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)