REKLAMA
REKLAMA

Dzień Sołtysa w Gminie Sanok (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 11-go marca w kalendarzu przypada ważne Święto – Dzień Sołtysa. Z tej okazji, w sobotę 26 marca Wójt Gminy Sanok Anna Hałas oraz Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Wojtas zaprosili sołtysów Gminy Sanok na uroczyste spotkanie w Wiejskim Domu Kultury w Sanoczku.

Sołtys to najważniejsza osoba w każdej miejscowości, wybrana przez jej mieszkańców cieszy się dużym zaufaniem społecznym i autorytetem w lokalnej społeczności. To osoba, do której mieszkańcy kierują swoje pierwsze kroki – zwracają się z problemami i pytaniami. To właśnie sołtys dzięki znajomości potrzeb swojego sołectwa doskonale wspiera pracę urzędu i urzędników.

Spotkanie z okazji Święta Sołtysa było doskonałą okazją do wręczenia pamiątkowych dyplomów naszym sołtysom oraz złożenia życzeń i podziękowań za zaangażowanie w życie wsi oraz dobrą współpracę na co dzień. Spotkanie uczczono wzniesieniem toastu symboliczną lampką szampana, pysznym tortem oraz uroczystym obiadem.

Drogie Panie Sołtyski i Panowie Sołtysi
życzymy Państwu dużo zdrowia i satysfakcji z dobrze wypełnianej służby dla lokalnej społeczności.
Niech zaszczytna funkcja Gospodarza Wsi przynosi Wam jak najwięcej, satysfakcji, radości i zasłużonego, społecznego uznania.

źródło: UG Sanok

06-04-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)