REKLAMA
REKLAMA

Ewa Chodakowska prosi fanów o wsparcie sanockiego hokeja

SANOK. Ciężkie czasy nastały dla sanockiego hokeja. Po wycofaniu się dotychczasowego, wieloletniego sponsora głównego, istnieje poważne ryzyko, że nie uda się zgłosić drużyny do rozgrywek Polskiej Hokej Ligi w kolejnym sezonie. Działacze starają się pozyskać sponsorów. Kibice i sympatycy hokej również nie pozostają bierni. W mediach społecznościowych zaapelowano o wsparcie fanów, a Fundacja Sport dla Wszystkich założyła internetową zbiórkę na ratowanie hokeja. Celem jest uzbieranie 600 tys. złotych. O wsparcie zbiórki zaapelowała również Ewa Chodakowska, znana polska trenerka personalna pochodząca z Sanoka.

LINK DO ZBIÓRKI

Działacze, kibice i sympatycy hokeja z całych sił starają się uratować sanocką drużynę Ciarko STS Sanok. Ewa Chodakowska, znana trenerka personalna pochodząca z Sanoka zaapelowała na swoim profilu w mediach społecznościowych o pomoc dla sanockiej drużyny.

– Podczas pobytu w Sanoku, miałam okazję spotkać się i porozmawiać z młodymi sportowcami mojego miasta. Dzieciaki z wielkim żalem opowiedziały mi o obecnej sytuacji sanockiego hokeja i z nadzieją poprosiły mnie o udostępnienie zbiórki. Los sanockiej drużyny hokejowej, która ma za sobą wspaniałe osiągnięcia i któremu kibicuje chyba każdy SANOCZANIN, jest zagrożony z powodu potężnego pożaru, w firmie głównego sponsora – czytamy na profilu Ewy Chodakowskiej.

„ Niedźwiadkom”- dzieciakom i młodzieży, która od lat z ogromnymi sukcesami trenuje na sanockiej arenie i sukcesywnie zasila szeregi głównej drużyny, ta smutna wiadomość podcięła skrzydła. Odebrała nadzieję na awans i grę w przyszłości w mocnym sanockim klubie. Rzadko kiedy Cię o coś proszę… Jeżeli sport nie jest Ci obojętny, to zapoznaj się z historią zamieszczoną w linku i dołóż swoją cegiełkę na utrzymanie drużyny, a tym samym nadziei młodych zawodników – dodaje trenerka personalna.

 

LINK DO ZBIÓRKI

 

źródło: Red., Ewa Chodakowska / fb

foto: Tomasz Sowa/arch.red.


O wycofaniu się głównego sponsora ze względów obiektywnych oraz o apelu do kibiców pisaliśmy tutaj:

BURMISTRZ: Ciarko nie będzie pełnić funkcji głównego sponsora STSu

Internetowa zrzutka na ratowanie sanockiego hokeja. Cel: 600 tys. złotych 

Co dalej z sanockim hokejem? Klub prosi o wsparcie!

foto (2): Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

11-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

Czy Sanok stać na mrożenie jak energia idzie w górę kilka razy? 2022-07-11 18:28:04
0 0
Przecież to już aberacja?
Odpowiedz
Ile w tym roku będzie kosztowało mrożenie 2022-07-11 19:10:34
0 0
Czy ktoś wie ile będzie kosztować w 2023 roku?
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)