REKLAMA
REKLAMA

Internetowa zrzutka na ratowanie sanockiego hokeja. Cel: 600 tys. złotych

SANOK / PODKARPACIE. Czarne chmury nad sanockim hokejem. Po wycofaniu się dotychczasowego wieloletniego sponsora głównego, istnieje poważne ryzyko, że nie uda się zgłosić drużyny do rozgrywek Polskiej Hokej Ligi w kolejnym sezonie. Oprócz wzmożonych prac działaczy i działań mających na celu pozyskanie sponsorów, sprawy we własne ręce próbują wziąć kibice i sympatycy hokeja w Sanoku. W mediach społecznościowych zaapelowano o wsparcie fanów, a Fundacja Sport dla Wszystkich założyła internetową zbiórkę na ratowanie hokeja. Celem jest uzbieranie 600 tys. złotych.

LINK DO ZRZUTKI

Opis zrzutki

Dwukrotny Mistrz Polski, dwukrotny zdobywca Pucharu Polski, STS Sanok, bez Waszej pomocy nie zagra w przyszłym sezonie w hokejowej ekstraklasie. Główny sponsor drużyny wycofał się po pożarze, który w czerwcu tego roku strawił cześć jego hal produkcyjnych. Bez finansowego wsparcia, drużyna nie zagra w przyszłym sezonie w polskiej ekstraklasie.

STS Sanok, który po wielu latach nieobecności w ekstraklasie, z przytupem wrócił do niej dwa lata temu, stoi w obliczu bankructwa. Czym jest hokej dla Sanoka wie każdy, kto kiedykolwiek był na trybunach oglądając mecz czerwono – biało – niebieskich. To coś więcej niż sport. To duma ze zwycięstw, to wsparcie po porażkach. To wiara w to, że niewielkie, podkarpackie miasto może królować w najwyższej klasie rozgrywkowej hokeja na lodzie. Dwukrotnie udowodniliśmy, że możemy. Wiemy jak i potrafimy być najlepszymi.

Potrzebujemy zebrać 600 tysięcy złotych. Całość zgromadzonych środków zostanie przeznaczona na sfinansowanie kontraktów zawodniczych, zakup sprzętu, treningi, sparingi, wyjazdy na mecze.

Jesteśmy grupą ludzi, którzy sanockim hokejem żyją od lat. Którzy od lat poświęcają mu swoją energię, siłę, własne pieniądze. Są wśród nas byli zawodnicy, działacze, sympatycy, ludzie z całej Polski, którzy wyjechali z Sanoka, ale Sanok z ich serc nie wyjechał nigdy.

Zrobimy wszystko, co się da, aby STS w przyszłym sezonie zagrał w ekstraklasie.

Zrobicie to z nami?

Zbiórka dopiero ruszyła. Celem jest 600 tys. złotych. Aktualnie na koncie zebrano 2842 złote.

AKTUALIZACJA 4.07.2022. 7:45.

Licznik wskazuje 16000 złotych.

LINK DO ZRZUTKI

opis i grafika: zrzutka.pl


O wycofaniu się głównego sponsora ze względów obiektywnych oraz o apelu do kibiców pisaliśmy tutaj:

BURMISTRZ: Ciarko nie będzie pełnić funkcji głównego sponsora STSu

Co dalej z sanockim hokejem? Klub prosi o wsparcie!

foto (2): Tomasz Sowa, archiwum eSanok.pl

03-07-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)