REKLAMA
REKLAMA

FOTOWOLTAIKA – OSTATNIA SZANSA!

ZRÓB TO TERAZ!

OD ROKU 2022 NIEKORZYSTNE ZMIANY

OSTATNIA SZANSA NA FOTOWOLTAIKE W MODELU PROSUMENCKIM (STARE ZASADY) – NIE ZWLEKAJ I KORZYSTAJ Z FOTOWOLTAIKI NA DOTYCHCZASOWYCH ZASADACH.

Według zapowiedzi rządzących właściciele paneli słonecznych, którzy wejdą na rynek od 2022 r., nadwyżki prądu będą sprzedawali firmom zajmującym się handlem energią. Minimalna cena wynosiłaby tyle, ile średnia cena sprzedaży prądu na rynku konkurencyjnym w poprzednim kwartale – ostatnie dane wskazują na 256,22 zł/MWh. Natomiast w okresie niedoboru energii właściciel paneli będzie musiał ją kupić na rynku – w 2020 r. średnia cena prądu dla gospodarstw domowych wyniosła 537,4 zł/MWh (cena uwzględnia też opłaty dystrybucyjne). Reasumując cena zakupu energii będzie więc zdecydowanie wyższa niż sprzedaży nadwyżek prądu.

Jeśli skorzystasz z oferty TASOL, zamontujesz instalacje fotowoltaiczną i wyprodukujesz prąd przed 1 stycznia 2022 r. to dalej będziesz mógł rozliczać wyprodukowaną energie elektryczną w atrakcyjnym systemie opustów (stare zasady). Przez kolejne 15 lat rozliczanie w dotychczasowym modelu gwarantuje prosumentom ustawa o OZE. Ustawa o OZE mówi, że nadwyżka energii może być magazynowana w sieci publicznej przez okres 365 dni, a jej odbiór odbywa się w stosunku 1:0,8. Oznacza to, że możemy pobrać 80% energii wprowadzonej przez nas do sieci publicznej. Rozwiązanie takie nazywane jest bilansowaniem rocznym energii elektrycznej. Jeśli i Ty chcesz być szczęśliwym posiadaczem instalacji fotowoltaicznej i mieć najkorzystniejsze rozwiązanie rozliczeniowe zadzwoń już dziś i umów się na darmowy audyt. TASOL – moc dobrana do Twoich potrzeb.

Firma Tagex Polska Sp.z.o.o. (TASOL) to oddział niemieckiej Firmy Tagex Technischer Handel GmbH&Co.KG (www.tagex.de), która to jest liderem na rynku europejskim w zakresie techniki transmisyjnej jak i źródeł odnawialnych energii. Posiadamy duże Farmy Fotowoltaiczne w całej Europie jak i w Afryce. Nasze doświadczenie całkowicie przełoży się na fachowe inwestycje u Państwa w domu! (niektóre nasze inwestycje na zdjęciach poniżej).

Zadbamy o projekt od początku do końca w kilku krokach.
TASOL – moc dobrana do potrzeb!

  • Krok 1 : Konsultacja
  • Krok 2: Indywidualny projekt
  • Krok 3 : Pomoc w wypełnieniu zgłoszenia do Zakładu Energetycznego
  • Krok 5 : Montaż instalacji
  • Krok 6 : Uruchomienie instalacji.
  • Krok 7: Pomoc w pozyskaniu dotacji „Mój Prąd”.
  • Krok 8 : Korzystaj z własnej energii, Czysta Energia = Czysty zysk!

adres: Czerteż 194A (hala TAGEX)
tel: 660 744 428
tel. +48 134638332
e-mail: j.bronski@tagex.com.pl

REALIZACJE TAGEX:

 

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

08-02-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook