REKLAMA
REKLAMA

Gala laureatów konkursów przedmiotowych. Troje uczniów SP2 w Zagórzu wyróżnionych! (ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ. Laureaci SP2 w Zagórzu uczestniczyli w tegorocznej Gali Podsumowania Konkursów Kuratoryjnych. Uroczystość odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Szkołę Podstawową nr 2 w Zgórzu reprezentowała delegacja w składzie: Tomasz Rudy – dyrektor szkoły, Krystyna Witowicz – przedstawiciel Rady Pedagogicznej i Laureaci konkursów kuratoryjnych.

W gronie wyróżnionych znalazło się troje uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Zagórzu, którzy z rąk Ewy Leniart – wojewody podkarpackiego i Małgorzaty Rauch – Podkarpackiego Kuratora Oświaty otrzymali pamiątkowe odznaki.

Maja Świder uczennica klasy 8 otrzymała tytuł Laureata Konkursu przedmiotowego z języka polskiego, Wiktoria Kostycz uczennica klasy 8 otrzymała tytuł Laureata Konkursu przedmiotowego z biologii, Julia Barna uczennica klasy 7 otrzymała tytuł Laureata Konkursu przedmiotowego z języka polskiego.

Nauczyciele przygotowujący do konkursu mgr Krystyna Witowicz, mgr Jolanta Herbetko i mgr Ewa Bryła – Czech.

Pani kurator Małgorzata Rauch skierowała gratulacje uczniom i rodzicom oraz dyrektorom szkół za wspieranie utalentowanej młodzieży. Warto przypomnieć, że tytuł Finalisty otrzymały również Nina Majewska z języka polskiego(op. mgr Jolanta Herbetko) i Julia Ziaja z języka angielskiego (op. mgr Ewa Rozmus).

źródło: materiały nadesłane

10-06-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)