REKLAMA
REKLAMA

Gigantyczne mandaty, zatrzymane prawa jazdy. Policjanci z sanockiej grupy SPEED w akcji

SANOK / PODKARPACIE. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców, którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego. Przekonali się o tym kierujący pojazdami, których zostali zatrzymali do kontroli drogowej przez policjantów z sanockiej grupy SPEED. Wszyscy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Mężczyźni stracili prawo jazdy.

W niedzielę policjanci z sanockiej grupy SPEED, interweniowali wobec kierowców, który złamali ograniczenia prędkości. Funkcjonariusze pełniąc służbę na DW nr 886 w miejscowości Blizne, w powiecie brzozowskim, zatrzymali trzech kierujących pojazdami, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.

Około godziny 17:30, policjanci zatrzymali kierującego bmw, który w obszarze zabudowanym jechał 103 km/h. Dwie godziny później, podjęli interwencje wobec kierowcy hondy, który poruszał się z prędkością 102 km/h. Mężczyźni zostali ukarani mandatami w wysokości 1500 i 13 punktami karnymi.

Po godzinie 20, funkcjonariusze zarejestrowali osobowe bmw, którego kierowca jadąc w terenie zabudowanym 119 km/h, przekroczył dozwoloną prędkość o 69 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych i 14 punktami karnymi.

Wszyscy mężczyźni stracili prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Przypominamy, że nadmierna prędkość to jedna z przyczyn groźnych wypadków drogowych. Dbajmy o bezpieczeństwo własne, ale także innych użytkowników dróg. Poruszajmy się przepisowo, przestrzegajmy ograniczeń prędkości. Pamiętajmy o tym, że bezpieczna prędkość to nie tylko ta, wynikająca ze znaków drogowych, ale przede wszystkim prędkość, która dostosowana jest do warunków panujących na drodze.

źródło: KPP Sanok

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Blisko tragedii w Międzybrodziu. Potrącenie i ucieczka. Komendant SOK w Zagórzu aresztowany!

grafika poglądowa, radiowóz: policja.pl


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

20-09-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Komentarze wyróżnione:
(zarejestrowanych czytelników)

propaganda dla naiwnych2022-09-20 12:30:36
1 0
"bezpieczna prędkość to przede wszystkim prędkość, która dostosowana jest do warunków panujących na drodze" - no właśnie, a nastawiali znaków z absurdalnymi ograniczeniami w miejscach gdzie można spokojnie jechać dwa razy szybciej. to jest podstawowy problem, a wy się dajecie mamić rządowi, któremu brakuje pieniędzy.
Odpowiedz
Miætek2022-09-20 14:29:54
0 0
Pisowi pieniędzy brakło na dalsze kupowanie głosów głupich wyborców więc się zabrali za TERROR FISKALNY.
Odpowiedz
Miætek2022-09-20 14:33:13
0 0
Dodam jeszcze że po ostatniej zmianie prawa gdzie to rzekomo pieszy dostał pierwszeństwo (nie wiadomo dalej jak to na prawdę jest bo przepis niejasny) przed wejściem na przejście - ofiar wśród pieszych PRZYBYŁO o 14% !!! Takich to mamy debili u władzy. Najgorsze jest to że motłoch to popiera. Nie wazne że ofiar przybywa ale poklask jest bo "biedny ten czekający pieszy".
Odpowiedz
X_D2022-09-20 17:05:47
0 0
Czy kolegów też karają, czy tylko każdy pokazuje BLACHĘ ??? i puszczają go wraz przeprosinami za zatrzymanie !!!
Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy (0)
Pokaż więcej komentarzy (0)